ן

דלקת שלפוחית השתן

מרכז לאבחון וטיפול טבעי עבור דלקת בדרכי השתן

מרכז BioCare מעמיד לרשותכם צוות נטורופתים ומטפלים מוסמכים לאבחון וטיפול candida2 בדלקות בדרכי השתן. המרכז מנוהל ע"י ד"ר אתי נחשון (Phd), נטורופתית מומחית לטיפול בדלקות ודלקות כרוניות ובעלת ניסיון רב שנים בטיפול בתופעות הקשורות במערכת העיכול ופרזיטים.

הייעוץ והאבחון מתבצע בכל רחבי הארץ והוא ניתן ללא תשלום.

 

דלקת בדרכי השתן/דלקת שלפוחית השתן - תיאור קליני -Cystitis

Cystitis - היא דלקת שלפוחית השתן או דלקת בדרכי השתן (U.T.I) שבדרך כלל נגרמת ע"י בקטריה כמו האשריכיה קולי.U.T.I עשויה להתרחש גם אצל גברים וגם אצל נשים אך באופן סטטיסטי היא יותר נפוצה בקרב נשים. הסימפטומים של דלקת בדרכי השתן כוללים כאב בעת מתן שתן , השתנה מוגברת, ריח רע וצבע כהה של השתן , כמו גם כאבים בבטן התחתונה .דלקת בדרכי השתן הופכת להיות רציניות יותר אם היא מתפשטת לכליות.

 

דלקת בדרכי השתן/דלקת שלפוחית השתן - גורמים למחלה

השתן לעתים קרובות מזדהם ע"י E קולי צואתי, לכן נשים יותר רגישות למחלה מסיבות אנטומיות, כיוון שצינור השופכה אצלן קצר יותר מאשר אצל גברים. גם גיל מהווה גורם להישנות של דלקת בדרכי השתן. לאנשים הסובלים מסוכרת רגישות גבוהה יותר עקב התנודות ברמת הסוכר בשתן. אי סדירות פיזיות של דרכי השתן עלולות להגביר את הסבירות להיווצרת של דלקת בדרכי השתן.

 

תזונה

מומלצים מזונות מתונים שאינם גורמים לגירוי. יש להמנע ממזון מתובל, ולהחליף תה וקפה בסוגי תה פירות ועשבים, מיצי פירות (למיץ אוכמניות יש ערך מוגבל אם פוסטר) או מים. ממזונות אלרגנים כמוצרי חלב, לחמים ושמרים - יש להימנע.

 
 
 
תשלום מאובטח, משלוח חינם עם שליח עד הבית בכל רכישה באתר.

ISOישראכרטויזהמאסטר קארדפייפאל
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x