Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
פרוביוטיקה - כל מה שצריך לדעת!

פרוביוטיקה - כל מה שצריך לדעת!

ההפך מתפיסת העולם של התרופות האנטיביוטיות.


תהליך ריפוי המבוסס על חיידקים פרוביוטים - בקטריות חיוביות ידידותיות וחשובות לבריאות האדם. בכל פעם בה נוטלים אנטיביוטיקה היקף רב מערכות נפגע בגופינו, האיזון העדין של הבקטריות נפגם ומחליש את יכולת ההתגוננות של הגוף בפני זיהומים ומחלות.

הפרוביוטיקה היא שילוב מתקדם של ידע וטכנולוגיה מאפשר ייצור ממקור של רקמה אנושית חיידקים פעילים ביותר המשקמים ומגנים על גופינו מונעים זיהומים, דלקות, הישנות מחלות, מחזקים את המערכת החיסונית, במקרים מסוימים אף משמשים כתחליף לאנטיביוטיקה (דלקת בדרכי השתן), מטרת תהליך טיפול זה הוא לא רק "לכבות שרפות" אלא לשקם, לשמר, ולמנוע.

 

קו מוצרי הפרוביוטיקה של BioCare ישראל:

1 - ריפליט

30 מיליארד חיידקים מגזע אנושי עמיד במיוחד. מוצר זה פעיל במיוחד ומתאים לטיפול של מספר שבועות כחלק מתהליך ניקוי ושיקום מהיר של דרכי העיכול ומערכות נוספות.

2 - ביו אצידופולוס

כל קפסולה מכילה 8 מיליארד חיידקים מסוג אצידופילוס וביפידום. מתאים לשימוש מגיל שנתיים ומעלה.

3 - INT B1

כל כפית מכילה 4 מיליארד חיידקים מסוג ביפידום אינפנט. מתאים ומומלץ לשימוש לפעוטות מגיל 0 למניעת בעיות עיכול, אלרגיות ולחיזוק מערכת החיסון.

4 - אצידופילוס

מכיל L. acidiophilus אשר שומר על האיזון במיקרופלורה של המעיים מצוין לפטריית השמרים קנדידה ו- FOS מקור מזון ייחודי לגדילת בקטריות ידידותיות במעיים. מתאים לשימוש מגיל שנתיים ומעלה.

 

מתי מומלץ ליטול את מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare?

לאחר האוכל: נטילה עם האוכל מבטיחה הגנה מקסימלית על ערך המיקרואורגניזם. קיבה ריקה מספקת סביבה חומצית מאוד.

(1.5-1.9PH) סביבה חומצית זו יעילה במניעת חדירה של פטוגנים חיצוניים אך עלולה לפגוע בסיכויי ההישרדות של החיידקים הידידותיים.

לאחר האוכל רמת ה- PH בקיבה עולה והיא פחות חומצית (3.8-4.3 PH) כי המזון משמש כמווסת חומצה, ולכן מומלץ ליטול את מוצרי הפרוביוטיקה לאחר האוכל

החיידקים הידידותיים של חברת BioCare נבחרו בקפידה והם מורכבים מזנים חזקים ועמידים במיוחד הנקשרים באופן ספציפי לדרכי העיכול בגוף האדם. החיידקים נבדקו ונמצאו עמידים 24 שעות בחומצת קיבה ובמיץ מרה.

 

האם מותר ליטול פרוביוטיקה במקביל לאנטיביוטיקה? 

מוצרי הפרוביוטיקה של BioCare יכולים להילקח עם אנטיביוטיקה בתנאי והיה הפרש של 3 שעות בין נטילת האנטיביוטיקה לנטילת הפרוביוטיקה.

מומלץ מאוד ליטול ביו אצידופולוס למשך שלושה שבעות עם סיום מנת האנטיביוטיקה כטיפול  המשך.

* מחקר של חברת BioCare בשיתוף עם בית חולים אוניברסיטאי מוביל בבריטניה, הוכיח כי נטילת ריפליט, במקביל לנטילת אנטיביוטיקה, מונעת עליה ברמות של חיידקים כמו סטפילוקוקוס ואנטרוקוקוס (תופעה מוכרת לאחר נטילת אנטיביוטיקה). זיהום כתוצאה מהתרבות של חיידקים אלה מופיע לאחר טיפול אנטיביוטי כתוצאה מעמידות שפיתחו החיידקים אלו לתרופות.

 

האם ידועות תופעות לוואי לנטילת מוצרי פרויביוטיקה?

 כל מוצרי הפרוביוטיקה של חברת BioCare מכילים FOS - סיב טבעי המהווה מצע להתרבות החיידקים הידידותיים במעי. חלק מהמטופלים עלולים לפתח, בימים הראשונים, תחושה של נפיחות, גזים ואפילו שלשול קל, כתוצאה מנטילת ה - FOS.

*ריפליט מכיל כמות גדולה של FOS ולכן יגרום לאלו הצורכים אותו תחושה של נפיחות בימים הראשונים. אפשר למנוע תופעה זו על ידי נטילת 1/2 שקית בבוקר ו - 1/2 שקית בערב בימים הראשונים של נטילת המוצר.

 

כיצד יש לאחסן את מוצרי הפרוביוטיקה?

אנו ממליצים לאחסן את המוצרים בקירור או בהקפאה וכך ישמרו (על מלוא עוצמתם) כ -12 חודשים. לאחר הפתיחה הם מתאימים לשימור של - 12 חודשים.

בניסויים לבדיקת עמידות שנערכו בחברה מצאנו שגם בטמפ´ החדר של C*22 החיידקים ישרדו עד כ - 30 יום ללא קירור.

*לקטובצילוס אצידופילוס וביפידום בקטריה רגישות לטמפרטורה ולחות. שילוב של אריזה מתאימה ותנאי אחסון נאותים ובדיקת אנליזה בלתי תלויה לכל סדרת ייצור מבטיחים כי מוצרי הפרוביוטיקה של BioCare יגיעו ללקוח ברמת חיידקים זהה לזו הרשומה על התווית.

האם השימוש בפרוביוטיקה בטוח?

לקטובצלוס אצידופילוס וביפידובקטריה ביפידום מצויים בכמות גדולה במערכת העיכול הבריאה. בקטריות אלו אינן פתגניות (מחוללות מחלות) ומעולם לא אובחנו כגורמות זיהום. בקטריות ידידותיות אלו מוכרות כגורם המרכזי המגן על בריאות דרכי העיכול.

חברת BioCare מייצרת מוצרי פרוביוטיקה מזה 15 שנים והיא החברה היחידה בבריטניה - שבצעה מחקרים בבני אדם בתחום זה.

* מוצרי הפרוביוטיקה של BioCare מבוססים אך ורק על מיקרואורגניזם מגזע אנושי שהוכחו כבטוחים לשימוש. חברת BioCare מסרבת להתפשר ולהכיל במוצריה מיקרואורגניזם שיעילותם ובטיחותם לא הוכחו מחקרית כמו S Faecium ו-Subsilis B.

 

האם החיידקים במוצרי BioCare הם תושבים קבועים או ארעיים?

אורגניזם המוגדר כתושב קבע הוא אותו אחד המצוי באופן טבעי בדרכי העיכול ומתנחל שם עם הלידה. חלק מהחיידקים הידידותיים מוגדרים כ "מתיישבים ארעיים" והכוונה היא שהם חסרים את היכולת להפוך לחלק מהמיקרופלורה של דרכי העיכול. שימוש בחיידקים המוגדרים כ"תושבי קבע" מבטיח תועלת ארוכת טווח לעומת אלו המוגדרים כ"תושבים ארעיים" שאותם יש ליטול באופן קבוע ומתמשך להשגת תוצאות כי הם מתכלים מהר.

 
 

ד"ר אתי נחשון ph.D  נטורופטית

 

התוויה/מידע זה הנו בגדר כלי עזר בלבד

 

True


צור קשר

לקבלת ייעוץ נטורופתי חינם צרו קשר
תשלום מאובטח, משלוח חינם עם שליח עד הבית בכל רכישה באתר.

ISOישראכרטויזהמאסטר קארדפייפאל
 

Blacknet.co.il - בניית אתרים
x