ארטריטיס - מאמרי נטורופתיה

לבונה עשויה להיות המתנה האולטימטיבית לחבר עם ארטריטיס. ליתר דיוק, Boswellia serrate, שידועה גם בשם לבונה הודית, שהוכח שהיא חומר טבעי נוגד דלקת רב עוצמה, בלי תופעות הלוואי הנוכחיות של תרופות נוגדות דלקת. תרופות נוגדות דלקת ומשככות כאב כגון אספירין ופינלבוטזון מגרות את מערכת העיכול וגורמות תסמינים אצל מעל  20% מהמשתמשים לטווח ארוך. הן פועלות באמצעות חסימת יכולת הגוף לייצר כימיקלים דלקתיים, שנגזרים משומנים במזון. חומצות בוסווליות שכלולות בצמח זה משיגות השפעה נוגדת דלקת יחסית בלי בעיות המעיים

לבונה עשויה להיות המתנה האולטימטיבית לחבר עם ארטריטיס. ליתר דיוק, Boswellia serrate, שידועה גם בשם לבונה הודית, שהוכח שהיא חומר טבעי נוגד דלקת רב עוצמה, בלי תופעות הלוואי הנוכחיות של תרופות נוגדות דלקת. תרופות נוגדות דלקת ומשככות כאב כגון אספירין ופינלבוטזון מגרות את מערכת העיכול וגורמות תסמינים אצל מעל  20% מהמשתמשים לטווח ארוך. הן פועלות באמצעות חסימת יכולת הגוף לייצר כימיקלים דלקתיים, שנגזרים משומנים במזון. חומצות בוסווליות שכלולות בצמח זה משיגות השפעה נוגדת דלקת יחסית בלי בעיות המעיים הקשורות בכך. ניסויים על מטופלים עם ארטריטיס הראו הקלה משמעותית אחרי ארבעה שבועות של מתן 600 מ"ג חומצה בוסוולית. תכשירי חומצה בוסוולית קיימים בצורת טבליות וקרם בארה"ב וזמינותם גדלה בבריטניה. ככל הידוע, רק שתי חברות נטורופתיה מספקות כרגע תרכובות חומצה בוסוולית – Biocare ו-High Nature.
 חומר נוגד דלקת טבעי אחר מופיע בכורכום ובחרדל, שניהם מקורות עתירי כורכומין. נמצא שלתמציות כורכום יש תכונות נוגדות חמצון ונוגדות דלקת רבות עוצמה. ניסויים על מטופלים עם ארטריטיס הראו שוב שיפור בסדר גודל דומה לזה של תרופות נוגדות דלקת, בלי תופעות הלוואי. לכורכומין יש אופן פעולה דומה לזה של חומצה בוסוולית, ויחד עם תוכנית תזונה מיטבית שכוללת שומנים חיוניים נוגדי דלקת עשויה להימצא יעילה לפחות כמו תרופות.

מחיר:
True

משלוחים


משלוח חינם! שליח עד הבית, עד 3 ימי עסקים לבית הלקוח על כל קניה באתר
מדיניות החלפות והחזרות בהתאם לתקנון האתר 
 


חנויות קרובות אליך

לאיתור חנות בסביבתך יש לבחור עיר:


צור קשר

לקבלת ייעוץ נטורופתי חינם צרו קשר
תשלום מאובטח, משלוח חינם עם שליח עד הבית בכל רכישה באתר.
ISOישראכרטויזהמאסטר קארדפייפאל

Blacknet.co.il - בניית אתרים
x