שיטות טבעיות לטיפול במורסה/ פרונקל

מאת ד"ר אתי נחשון

שיטות טבעיות לטיפול במורסה/פרונקל

פרונקל יכול להתפתח בחלקים רבים של הגוף, אבל הם בדרך כלל מתפתחים על פני העור. מורסות. האתרים הנפוצים המושפעים כוללים את בתי השחי, במפשעה, אזור פי הטבעת (perirectal מורסה), אזור הנרתיק חיצוני (מורסה של Bartholin), ולאורך עצם הזנב (pilonidal מורסה). דלקת סביב זקיקי השיער ובלוטות זיעה או יכול להוביל להיווצרות אבצס, גם כן. אבצס יכול להשפיע גם על המוח, הכליות, הכבד (הכבד מורסה), הריאות, השד, צוואר, שיניים (מורסה שיניים), ואת השקדים (peritonsillar מורסה).

כיצד לרפא פרונקל באופן טבעי?
ישנם המון שיטות טיפול לפרונקל הן בשיטות קונבנציונאליות והם בשיטות טבעיות. אנו בחברת BioCare מאמינים כי ניתן  לרפא פרונקל גם בצורה טבעית ולעיתים אף עדיף. להלן כמה שיטות
כורכום - כורכום פנימי יכול לעזור להמיס ולרפא פרונקל קטן. יש לו השפעות נוגדות דלקת וטיהור דם  . פשוט לקחת כפית אחת של אבקת סילימרין קומפלקס  במים חמים פעם ביום  . ניתן גם להכין עיסה מתוך אבקת כורכום אותה מניחים ישירות על הפרונקל ומכסים את זה עם גזה. להיזהר כמו כורכום יכול להכתים את העור והבגדים שלך. כתם על העור יעלם בעוד כשבועיים.
שמן עץ התה - שמן עץ התה הוא מחטא טבעי בש איכויות אני בקטריאליות ואנטי פטריתיות . כל מה שצריך לעשות זה לזלף טיפה אחת של שמן עץ התה ישירות על הפרונקל בכל בוקר לאחר רחצה עד שזה נעלם.
שמן קיק – ניתן לשים קצת שמן קיק על כדור צמר גפן ומניחים אותו על הפרונקל. צריך להשיג את זה עם גזה או פלסטר. שמן קיק ימשוך את הרעל היישר לפרונקל ויכול לרפא פרונקל קטן תוך יומיים.
חשוב לדעת ולהבין שזיהום חוזר ונשנה כמו פרונקל מקורו במזהם כמו חיידק, פרזיט או פטרייה 
המצויים בגוף באופן כרוני. יש לעבור הליך ניקוי ,עם שינוי תזונתי ולטפל במזהם בעזרת תוספי תזונה כמו פרצידין או קנדיסידין.
חברת BioCare תשמח לעמוד לשירותך ולספק שירותים נטרופתיים נוספים, ולענות על שאלות בפורום שלנו

True


צור קשר

לקבלת ייעוץ נטורופתי חינם צרו קשר
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x