תוספי תזונה

אתה נמצא כאן: נטורופתיה - Biocare

BioCare - קנדידה בהריון | טיפול קנדידה בהריון

דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 

טיפול בקנדידה בהריון

היום המאושר בחייך הגיע, בוקר אחד את מתעוררת ומגלה כי את מצפה לביקור החסידה. את לא באמת יודעת איך לקבל את הבשורה. איך להתמודד עם הריון חדש? אבל מה עושים בזמן אמת, כשאסור לקחת תרופה כזו או אחרת? יש לכל דבר פתרון. מאמר זה יספק לכם נקודות לכך.

הכול על הפטרייה ההריונית

נשים רבות סובלות מקנדידה בהריון. מדובר בפטרייה שמקורה בנרתיק האישה. אין לכך סיבות והתסמינים של הפטרייה באים לידי ביטוי בגרד עז וחוסר נעימות מתמדת. כמו כן מלוות לכך הפרשות קשות וריח לא נעים לרבות דלקות. יש נשים שלא תיגשנה לקבל טיפול בקנדידה במצב רגיל שלא נדבר על נשים הריוניות שתמצאנה את הזמן לקבל טיפול בקנדידה בהריון. כל דחייה בטיפול רק מחריפה את המצב.

התייחסות מיוחדת, טיפול קנדידה בהריון

אם הייתה לך פטריית קנדידה לפני ההיריון, היא תחזור. בדיוק כמו בפרסומת המוכרת, זו המבשרת שהפטרייה שלך חזרה. הפטרייה, דהיינו קנדידה, דורשת טיפול קנדידה בהריון. היא הולכת ומעצימה את עצמה דווקא בתקופה זו. כמו כן האישה נמצאת במצב של שינוי הורמונאלי ושוב, גם כאן נהנית מאוד הקנדידה מהמצב. האם זו סיבה מספקת לקבלת טיפול קנדידה בהריון? בוודאי שכן. קחו לדוגמא את סוף ההריון, הפרשה במקרם מימי שהיא בעצם קנדידה לא תעלם ללא טיפול קנדידה בהריון להיפך אתן עוד עלולות לחשוב שמדובר בדליפת מי שפיר.

מה חשוב לדעת בנוגע לקנדידה בהריון?

הידעתם? העובר לא נמצא בסכנה בזמן שאתן סובלות מקנדידה, הוא לא יכול להדבק ועם זאת אל לכם להקל ראש, מכיוון שאם קיימת פטרייה בנרתיק העובר עלול להדבק בה בזמן לידה. האם זו סיבה מספקת לנצח את הפטרייה באמצעות טיפול קנדידה בהריון? אבחון קנדידה מוקדם יבוצע על ידי גניקולוג, הוא ייקח דגימה קטנה מהנרתיק ויעביר לבדיקה מעבדתית. רצוי לבצע דיון עם גניקולוג מוסמך, בטרם ניגש לבצע טיפול קנדידה בהריון. כיצד לדעתכם ניתן יהיה לבצע טיפול בקנדידה בהריון? מדובר במצב לא פשוט, לעיתים תרופות עלולות לגרום לסיכון כשאת בהריון. התרופות היחידות המותרות, הן אגיסטן או משחה חיצונית. פרו ביוטיקה גם יכולה לסייע אך חשוב שתדעו, בהריון חשוב ביותר להיוועץ עם רופא, אסור לבצע טיפול לקנדידה בהריון ללא ייעוץ מותאם. אלטרנטיבה נוספת קשורה בדיאטה, מה אתם אוכלים? ואיך זה משפיע על חיות הפטרייה.

בסיכומו של דבר, קיימים חוקים חוץ מטיפול קנדידה בהריון. אם תנהגו על פיהם אולי תשרדו את הפטרייה. לבשו תחתונים מכותנה, יש להימנע מאמבטיה קצץ או תכשירים וגינאליים, נקו את האזור עם מים בלבד. אם אפשר,לכו לישון ללא תחתונים, אוורור המקום יעזור. אכלו הרבה יוגורט עם חיידקי אסידופולוס, הם מכילים סידן ופרוטאין והם חלק חשוב בתזונת ההיריון והעיקר להיפטר מהקנדידה אחת ולתמיד.


48

52